YARDIMilanset.com sitesinde nasıl ilan verebilirim ?
Üye olmadan kolayca Türkiye 'nin dilediğiniz iline dilediğiniz kategoride ücretsiz ilan verebilirsiniz. İlanset.com sitesinde ilan verebilmek için sadece bir E-POSTA adresinizin olması yeterlidir. İlan vermek için ilan ver linkini tıklayıp kategori seçip bilgileri doldurarak ilanınızı kolayca yayınlayabilirsiniz.

ilanset.com kullanıcısı olarak hizmetler için herhangi bir ücret ödemem gerekli mi ?
İlanSet.com Sitesi %100 ücretsizdir. İlan vermek veya ilan sahibi ile iletişime geçmek için kullanıcılarımızdan hiçbir ücret talep edilmez. İlanSet.com 'u kullanmak tamamen ücretsizdir.

ilanset.com sitesinde ilan verirken nelere dikkat etmem gerekli ?
ücretsiz ilan ver linkine tıklayarak, ilan vermek istediğiniz kategoriye seçiniz. Ardından karşınıza gelen formdaki bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurup İLANI GÖNDER butonuna bastığınızda ilanın sitede yayınlanabilmesi için E-POSTA adresinize İLAN ONAY maili gelecektir. Bu maildeki linke tıklayarak veya mailde gelen aktivasyon kodunu siteye girerek ilanınızı yayınlayabilirsiniz.
Dikkat: Outlook, Gmail, Mynet kullanıcıları aktivasyon mailini önemsiz postalar arasından Gelen Kutusuna geçirip onaylayabilir ya da aktivasyon mailindeki linki kopyalayıp web tarayıcısına ekleyerekten ilanlarını aktif hale getirebilirler. Admin tarafından uygun görülen, ilan verenlerce 72 saat içerisinde yayınlanması unutulmuş ve ilan verme kurallarına uyan ilanlar, sitede yayınlanır.

İlan verirken hangi bilgileri vermeliyim ?
İlan verme formunda belirtilen bilgilerin dışında ayrı bir bilgi vermenize gerek yoktur. Bu arada ilanınızın fotoğraflı ve etkili bir başlığının olması halinde ilanınızın ilanset.com kullanıcılarınca görülme şansının artacağını unutmayınız. Açıklama kısmında yazılan; hangi saatlerde size ulaşılabileceği ve telefon numaranız ilanınızın etkisini artırır.

Spam nitelikli her türlü E-maillerden nasıl korunabilirim ?
İlan verme formundaki açıklama kısmına kişisel bilgilerinizi (E-mail adresi ve URL'ler) ayrıca yazmanıza gerek yoktur. Bu sayede spam nitelikli E-mailler tarafından rahatsız edilmezsiniz. ilanset.com olarak spam E-mailleri önlemek için bütün olanaklarımızı seferber ettik; ama buna rağmen 100% önleyemeyiz. Kullanıcılarımızdan ricamız spam e-mailleri site yönetine iletmesidir.

İlanlara nasıl cevap yazabilirim ya da ilanlarımla ilgilenenler benimle nasıl iletişime geçebilirler ?
ilanset.com sitesindeki içerikler/ilanlara cevap yazmak veya telefonla irtibat kurmak için üye olmanıza gerek yok. İlgi duyduğunuz ilan için ilanın sağ kısmında bulunan form veya ilanların sol alt kısmında bulunan irtibat telefonu sayesinde ilan veren kullanıcımıza kolayca ulaşabilirsiniz. ilanset.com'un sunmuş olduğu sistem sayesinde ilan/içeriklerinize ilgi duyan ilanset.com kullanıcıları ilanınızın sağ tarafında bulunan cevap formu veya ilan verirken kullandığınız irtibat telefonu sayesinde sizinle kolayca irtibata geçebilirler.

Verilmiş olan ilan ve/veya içerikleri nasıl değiştirebilir ya da silebilir miyim ?
Süresi dolmadan ilanınızı değiştirmek, silmek veya ilana gelen cevapları okumak istediğinizde yukarıda bulunan Üye Girişi bölümünden şifreniz ve ilanlarda kullandığınız email adresiyle giriş yapabilirsiniz. Eğer bu E-mail (şifre) mevcut değilse dahi problem değil. İlanlarınız (şifrenizi mi unuttunuz ?) bölümünden yeni bir şifre isteyebilirsiniz ve bu sayede ilanlarınızda istediğiniz değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz. Geçerliliği kalmayan içeriklerin/ilanların sitemizden silinmesi rica olunur. Süresi dolan ve ilan verenlerce silinmeyen ilanlar otomatikman ilanset.com sitesinin arşivine aktarılır.ilanset.com sitesinin arşivindeki ilanlar, sadece Admin tarafından yayından kaldırılabilir. Size ait arşivlenmiş bir ilanın yayından kaldırılmasını istiyorsanız email adresiniz ve ilan nosunu lütfen şu adrese [email protected] bildiriniz.

Neden ilanset.com'dan onay E-postası alamadım ?
Doğru şehirde ve doğru kategoride ilan formunu eksiksiz bir şekilde doldurmama rağmen ilanset.com'dan onay E-postası adresime gönderilmedi diyorsanız; ya siz E-posta adresinizi yazarken hata yaptınız yada E-posta adresiniz spam tespit edildi ya da bizim sistemlerimizde bir arıza meydana gelmiş olabilir. Böyle bir durumda lütfen "Bize Ulaşın" bölümümüzdeki iletişim formu ile bildirim yapınız.

Rahatsız edici ilanlar konusunda ne yapabilirim ?
Kullanıcılarımızı rahatsız eden ve yasalara aykırı olduğunu düşündüğünüz her türlü ilanları İLANI ŞİKAYET ET sayfasından bildiriniz. Haberiniz olmadan sizin adınıza verilmiş olan sizi rahatsız eden ilan ve içerikleride anında BİZE ULAŞIN bölümünden bildirebilirsiniz. Gerçeğe uymayan ve yasalara aykırı ilanlar tarafımızdan anında sitemizden uzaklaştırılır.