Sorularınız veya sorunlarınız aşağıdaki konularla ilgili değilse lütfen sayfanın en altındaki iletişim formunu doldurarak sorunuzu iletiniz.

Yasal olmayan ilan :
ilanSet.com da yer alan ilanlar, sizler gibi ziyaretçiler tarafından verilmektedir. İlan içerikleri ile ilgili sorumluluk ilan veren kimselere aittir. Şikayet üzerine, yasal olmayan her türlü ilan, 48 saat içerisinde sitemizden kaldırılır. Bir ilanı şikayet etmek için ilgili ilan sayfasındaki İLANI ŞİKAYET ET butonunu kullanınız.

İlan silmek veya degiştirmek :
Lütfen şifrenizi kullanarak ÜYE GİRİŞİ bölümüne girin ve buradaki menüleri kullanarak ister ilanınızı silin, isterseniz ilanınızda değişiklik yapın.

Üyelik şifreniz :
Üye şifrenizi hatırlamıyor iseniz Şifremi Unuttum linkini tıklayarak, şifrenizin e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

İlan vermek :
Ücretsiz İlan Ver linkini tıklayarak kategorinizi seçip (Emlak, Vasıta, İş, Hayvanlar Alemi...) formu eksiksiz doldurun ve ilanınızı anında yayınlayın.

İlana cevap vermek :
İlanların sahibi ilanset.com değildir. İlan sahibine kolayca ulaşmak için ilgilendiğiniz ilanın sağ alt tarafındaki "İlana Cevap Yazın" formunu doldurabilirsiniz.

İlanınız yayınlanmadı :
İlanınızı verdikten sonra e-posta adresinize onay mesajı gönderilir. Gelen onay mesajındaki linke tıkladıktan sonra ilanınız sitemizde otomatik olarak yayınlanacaktır. Eğer ilan verdikten sonra e-posta adresinize onay mesajı ulaşmadıysa, mesajın GEREKSİZ/SPAM klasörüne düşüp düşmediğini kontrol ediniz.

Uzun ilan vermenizin nedenleri :
İlanın uzunluğuna ve kısalığına sınır koymamızda; teknik nedenler dışında bazı nedenler vardır. İlanların uzun olması, ilan ile ilgilenenlere daha detaylı bilgi vermenize yardımcı olur (düşünün kısa bir ilan verirseniz satmak istediğiniz evin kaçıncı katta olduğunu yada otomobilin kaç kilometrede olduğunu 50 kez söylemek zorunda kalabilirsiniz.)

Cevap verdikten sonra kimse size yazmadı :
Oldukca nazik davranın yeterince bilgi veriniz, e-posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun.

Aşağıdaki form sayesinde kolayca bize ulaşabilir ve her türlü istek, fikir, eleştiri, memnuniyet veya sorularınızı iletebilirsiniz. Yanıt almak istiyorsanız lütfen formu eksiksiz doldurunuz.HIZLI İLETİŞİM İÇİN ; FACEBOOK sayfamızdan mesaj gönderebilirsiniz. Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/ilanset/